صفحه نخست » اطلاعیه‌ها » اطلاعیه‌های اداره رفاه » سفر مشهد مقدس با اقساط ده ماهه (۵ روز و ۴ شب – کسر از حقوق)

سفر مشهد مقدس با اقساط ده ماهه (کسر از حقوق-۵ روز و ۴ شب)

مختص اعضاء هیئت علمی و غیرهیئت علمی

مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روزجمعه ۲۰ دی ماه می باشد و همکاران تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۳ دی ماه می توانند سفر خودرا لغو نمایند و بعد از این تاریخ در صورت لغو سفر، هزینه کنسلی از حقوق همکار گرامی کسر و به حساب هتل واریز خواهد شد.

هزینه سفر: برای بچه های زیر ۵ سال رایگان (تخت و غذا به این افراد تعلق نمی گیرد.  به کودکان ۵ سال و یک روز هم هزینه تعلق می گیرد)

برای بچه های ۵ تا ۸سال به هر شب ۵۰ هزار تومان جمعا ۲۰۰ هزار تومان

برای افراد بالای ۸ سال (بزرگسال) به ازای هر شب ۷۰ هزارتومان جمعا ۲۸۰ هزار تومان(به کودکان با سن ۸ سال و یک روز هم هزینه بزرگسال تعلق می گیرد

مشهد، خیابان امام رضا(ع)، کوچه امام رضا(ع) ۸، کوچه شهید ربیعی، کوچه شهید علم، هتل کنعان (فاصله تا حرم ۸ دقیقه)

غذا: بصورت سلف سرویس(صبحانه ،ناهار،شام) _توجه داشته باشید ناهار روز آخر به همکاران تعلق نمی گیرد

زمان تحویل اطاق به همکاران ساعت ۲ بعد از ظهر روز ورود  و زمان تحویل اطاق توسط همکاران به هتل ساعت ۱۰ صبح در روز خروج  می باشد.

هزینه بلیط سفر همکاران (قطار واتوبوس) بعد از بازگشت از سفر و تحویل لاشه بلیط به اداره رفاه بعد از طی مراحل اداری نقدا به حساب همکاران واریز شده و به صورت اقساط ده ماهه از حقوق آنها کسر می گردد.

همکاران می توانند در این سفر علاوه بر والدین خویش، والدین همسر را نیز به همراه داشته باشند که هزینه سفر این عزیزان نیز مثل هزینه سفر همکاران از طرف صندوق پرداخت و از حقوق همکاران با اقساط ده ماهه کسر می گردد.غیر از والدین هزینه سفر همراهان دیگر اعم از خواهر،برادر و…. باید نقدا بحساب شماره ۲۲۷۲۰۳۱۵۶۰ بانک تجارت (بنام  تنخواه مشهد) پرداخت و رسید آن تحویل اداره رفاه گردد.

همکاران شرکت های پیمانکاری دانشگاه با پرداخت ۳۰ درصد هزینه سفر و پرداخت باقیمانده هزینه سفر در ۳ قسط می توانند در این سفر شرکت نمایند. این افراد بعد از پرداخت هزینه ۳۰ درصدی به حساب شماره ۲۲۷۲۰۳۱۵۶۰ بانک تجارت بنام تنخواه مشهد و تحویل رسید آن به اداره رفاه توسط این اداره ثبت نام می شوند و نیاز به ثبت نام در سایت ندارند.

همکاران توجه داشته باشند در گروه های مختص به خود ثبت نام نمایند.

 

توجه: کارمندانی که بنا به اقتضا مایلند در سه گروه اول ثبت نام کنند در صورت پر نشدن این گروه ها توسط اعضای هیات علمی، می توانند روز جمعه ۲۰ دی مبادرت به ثبت نام بنمایند.

گروه های اعزام

اعضای هیات علمی

گروه اول: ۲۸ دی تا ۲ بهمن

گروه دوم: ۲ بهمن تا ۶ بهمن

گروه سوم: ۶ بهمن تا ۱۰ بهمن

کارمندان

گروه چهارم: ۱۰ بهمن تا ۱۴ بهمن

گروه پنجم: ۱۴ بهمن تا ۱۸ بهمن

گروه ششم: ۱۸ بهمن تا ۲۲ بهمن

گروه هفتم: ۲۲ بهمن تا ۲۶ بهمن

گروه هشتم: ۲۶ بهمن تا ۳۰ بهمن

فرم ثبت نام مشرف به مشهد مقدس